Dlaczego warto jechać do Puerto Aventuras?

Widok na wybrzeże Puerto Aventuras, Riviera Maya, Jukatan, Meksyk

Jukatan to półwysep, który z roku na rok staje się coraz atrakcyjniejszy z punktu widzenia polskiego turysty. Choć jest kojarzony przede wszystkim z wielkimi i zwykle przepełnionymi turystami  kurortami wakacyjnymi, w jego obrębie znaleźć można również wiele bardziej ustronnych, niemniej jednak równie atrakcyjnych miejscowości. Jedną … Zobacz więcej »

Kiedy jechać do Puerto Aventuras?

Młody mężczyzna robiący sobie przerwę w czasie swojej wędrówki wakacyjnej.

Puerto Aventuras jest miasteczkiem, które z roku na rok staje się coraz atrakcyjniejsze z punktu widzenia turysty – tak z Europy, jak i z całej reszty świata. Zawdzięcza to swojej ustronności, mnóstwu atrakcji, ale też znacznie niższych cenach niż w popularniejszych kurortach (w szczególności tych … Zobacz więcej »

TOP 10 najlepszych hoteli w Puerto Aventuras

Młoda para turystów odsłaniających zasłonę, by zobaczyć widok z hotelowego okna.

Puerto Aventuras jest miasteczkiem, które uchodzi za jedno z najatrakcyjniejszych dla turystów z całego świata. Doskonale zlokalizowane, a jednocześnie znacznie spokojniejsze od popularniejszych kurortów, gwarantuje komfort zwiedzania Jukatanu – bez potrzeby radzenia sobie z tłumami turystów. Również w szczycie sezonu. Jeśli i Ty obrałeś je … Zobacz więcej »

Wycieczka z Puerto Aventuras na wyspę Cozumel

Przepiękne wybrzeże Cozumel.

Puerto Aventuras jest jednym z tych miasteczek, które przez wielu turystów są traktowane niczym baza wypadowa do zwiedzania całego Jukatanu. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Nie dość bowiem, że jest doskonale zlokalizowane to jeszcze zazwyczaj jest znacznie mniej zatłoczone, a przy okazji samo w … Zobacz więcej »