Jak dostać się z lotniska w Cancun do Playa del Carmen?

Cancun aerial view panorama landscape from airplane

Dostanie się z lotniska w Cancun do urokliwego Playa del Carmen to pierwszy krok w ekscytującej przygodzie na Riwierze Maya w Meksyku. W tym artykule przedstawimy różne opcje podróży, aby pomóc Ci wybrać najodpowiedniejszą dla Twoich potrzeb. Zaprezentujemy informacje dotyczące podróży busem, taksówką oraz wynajętym … Zobacz więcej »

Spacerem po 5ta Avenida w Playa del Carmen

Typical Mexican embroidery craft on sale at a souvenir shop along 5th Avenue Playa del Carmen in Riviera Maya, Cancun, Mexico.

5ta Avenida to jedna z najbardziej znanych ulic w Playa del Carmen. W tym artykule dowiesz się jakie sklepy możesz na niej znaleźć oraz gdzie zjeść pyszny posiłek. Spacer wzdłuż piątej alei (5ta Avenida) w Playa del Carmen jest bez wątpienia świetną atrakcją dla miłośników … Zobacz więcej »

Portal Maya, zwiedzanie, co warto wiedzieć, przewodnik

Entrance of the beach in Playa del Carmen at sunset, Mexico

Portal Maya, majestatyczna brązowa rzeźba, stanowi nie tylko imponujący element krajobrazu, ale również głęboko zakorzeniony symbol o bogatej treści. Ta wysoka na kilkanaście metrów konstrukcja, przedstawiająca mężczyznę i kobietę trzymających się za ręce, rozdziela Parque Los Fundadores i Playa Fundadores w samym sercu Playa del … Zobacz więcej »

Wakacje w Playa del Carmen czy Cancun – co wybrać?

Guy and girl travel in Mexico and visit cenotes on the Yucatan peninsula. Sacred places of the Mayans. Unknown Mexico. Guy and girl in the jungle.

Playa del Carmen i Cancun to popularne ośrodki turystyczne na wybrzeżu Jukatanu w Meksyku, przyciągające podróżnych swoimi pięknymi plażami, bogatą kulturą oraz różnorodnymi atrakcjami. W tym artykule porównamy dostępne w obu miejscach atrakcje, a także sprawdzimy najlepsze hotele w relacji cena-jakość. Jedną z najbardziej charakterystycznych … Zobacz więcej »

TOP 10 atrakcji w Playa del Carmen, co zobaczyć i zwiedzić

Playa Del Carmen wooden sign with beach background

Playa del Carmen, malownicze miasto na półwyspie Jukatan, staje się coraz bardziej rozpoznawalne jako jedna z najbardziej atrakcyjnych destynacji turystycznych. To miejsce pełne kontrastów i bogactwa, które przyciąga różnorodne grupy podróżujących. Od pasjonatów przygód po miłośników relaksu, miasto oferuje niezliczone możliwości ciekawego spędzenia czasu. W … Zobacz więcej »

Hotele i noclegi w Playa del Carmen w najlepszych cenach

The Royal Resort in Playa del Carmen

Playa del Carmen jest miejscem, które przyciąga turystów zarówno z powodu pięknej, okolicznej flory i fauny, jak i licznych atrakcji czy rozbudowanej infrastruktury turystycznej. W tym artykule zostaną zaprezentowane najlepsze hotele i noclegi w Playa del Carmen, które zadowolą turystów o różnych preferencjach. Hotel ten … Zobacz więcej »