Wakacje na wyspie Isla Mujeres – hotele, zwiedzanie, plaże

Widok z lotu ptaka na port na Isla Mujeres

Isla Mujeres stanowi jedną z najatrakcyjniejszych z punktu widzenia turysty jukatańskich wakacyjnych destynacji. Przepięknie usytuowana, obfituje w atrakcje, które – w połączeniu z tropikalnym klientem – przyciągają do siebie również Polaków. Jeśli i Ty planujesz wczasy na Jukatanie i wybrałeś ją jako swoje miejsce przeznaczenia, … Zobacz więcej »

Hotele i noclegi na wyspie Isla Mujeres w najlepszych cenach

Widok panoramiczny na Isla Mujeres na Jukatanie w Meksyku

Z roku na rok Isla Mujeres staje się coraz popularniejszą destynacją wakacji na Jukatanie. Podczas gdy jeszcze do niedawna była traktowana jedynie jako obiekt jedno- lub kilkudniowych wycieczek, dziś częściej wybiera się ją jako samodzielne miejsce docelowe całych wczasów. To rodzi z kolei potrzebę znalezienia … Zobacz więcej »

TOP 10 najlepszych hoteli na wyspie Isla Mujeres

Widok z lotu drona na wybrzeże Isla Mujeres

Isla Mujeres to jedna z najatrakcyjniejszych wysp wchodzących w skład Jukatanu, a jednocześnie coraz chętniej odwiedzanych przez turystów z całej Europy. Rosnące zainteresowanie nią sprawia, że coraz więcej osób zastanawia się nad tym, gdzie tak właściwie na niej przenocować, by móc cieszyć się pełnią własnych … Zobacz więcej »

TOP 5 najpiękniejszych plaż na wyspie Isla Mujeres

Wschód słońca na pięknej Playa Norte na Isla Mujeres

Isla Mujeres stanowi jeden z najpopularniejszych (najczęściej jedno- lub dwudniowych) punktów do odwiedzenia w czasie wakacji na Jukatanie, a coraz częściej staje się też docelowym miejscem na spędzanie całego wolnego czasu właśnie w czasie urlopu. Bez wątpienia obfituje w atrakcje oraz miejsca, które wręcz trzeba … Zobacz więcej »

TOP 10 atrakcji na wyspie Isla Mujeres, co zobaczyć i zwiedzić

Widok z lotu ptaka (drona) na wybrzeże Isla Mujeres w Meksyku.

Isla Mujeres to wyspa na Jukatanie, która nie należy do największych, a która z całą pewnością przyciąga do siebie całe mnóstwo turystów. Wiele zawdzięcza swojemu malowniczemu usytuowaniu, a wiele również ogromowi atrakcji, z jakimi można się spotkać w jego obrębie. Przygotowaliśmy zestawienie tych, które przedstawiają … Zobacz więcej »

Jak poruszać się po wyspie Isla Mujeres?

Zaparkowane w linii wózki golfowe na wyspie Isla Mujeres.

Większość turystów, którzy wybierają się na Isla Mujeres planuje spędzić tutaj dzień lub dwa. Dokładnie tyle powinno bowiem wystarczyć na zwiedzenie wszystkich tutejszych atrakcji. Niezależnie jednak od tego, czy wybrałeś ją jako główną destynację Twoich wakacji, czy też traktujesz ją jako odskocznię lub właśnie kilkunastogodzinną … Zobacz więcej »