TOP 10 najlepszych hoteli all-inclusive na wyspie Cozumel

Wybrzeże wyspy Cozumel

Wybierając się na wymarzone wakacje na Jukatanie, z całą pewnością masz przygotowane środki do tego, by spędzić je w jak najlepszy sposób. Zwłaszcza że Meksyku nie odwiedza się codziennie, a przy zasłużonym urlopie jak najbardziej można sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Jeśli taka jest właśnie … Zobacz więcej »

TOP 10 najlepszych hoteli na wyspie Cozumel

Wybrzeże wyspy Cozumel w Meksyku

Jeśli po raz pierwszy wybierasz się na Jukatan, bardzo możliwe, że celem Twoich wakacji w tym właśnie miejscu będzie Cozumel – obecnie najpopularniejsza wyspa wśród turystów właśnie w tym regionie świata. Jest to miejsce nastawione na turystykę, chętnie witające w swoich progach wszystkich przybyszów z … Zobacz więcej »

TOP 5 najpiękniejszych plaż na wyspie Cozumel

Rajskie plaże w Meksyku robią duże wrażenie

Przepiękne plaże już od dawna są jedną z tych rzeczy, z których słynie Jukatan. Wiele spośród nich znajdziesz również w obrębie popularnej wśród turystów wyspy Cozumel. Odwiedzając ją masz pewność, że będziesz miał olbrzymi wybór – w dodatku zarówno w kontekście prywatnych i przynależących do … Zobacz więcej »

Hotele i noclegi na wyspie Cozumel w najlepszych cenach

Basen z widokiem na morze - to opcja poszukiwana przez turystów w kontekście hoteli w Cozumel

Cozumel jest jedną z najchętniej odwiedzanych wysp na Jukatanie, a jednocześnie miejscem, które obfituje w atrakcje. Tak dla samotnych podróżników, jak i osób podróżujących z przyjaciółmi czy z całą rodziną. Z uwagi na jej nastawienie na turystykę, nie jest trudno znaleźć tu miejsca do nocowania. … Zobacz więcej »

TOP 10 atrakcji na wyspie Cozumel – co zobaczyć i zwiedzić?

Katamaran na Paraidse Beach w Cozumel

Cozumel to zdecydowanie najpopularniejsza wśród meksykańskich wysp – przynajmniej jeśli chodzi o turystykę. Na samo jej wspomnienie większość turystów i wczasowiczów przywołuje sobie na myśl wyobrażenie raju, przepięknej wody, świetnej pogody oraz po prostu braku nudy. Rzeczywiście, w miejscu tym nie brakuje rzeczy do zrobienia, … Zobacz więcej »

Nurkowanie i rafy koralowe na wyspie Cozumel

Nurkowie nieopodal rafy koralowej.

Cozumel to wyspa, którą całe mnóstwo ludzi wybiera na wakacyjną lub urlopową destynację. Nie każdy jednak pragnie zwiedzać jej powierzchnię. Niesamowicie popularne w tym właśnie miejscu jest bowiem nurkowanie i poznawanie wodnego świata. Zwłaszcza że Cozumel słynie z fantastycznych raf koralowych, ale i przepięknej turkusowej … Zobacz więcej »

Muzeum Wyspy Cozumel – zwiedzanie, przewodnik

Zwiedzanie wyspy Cozumel warto rozpocząć od tutejszego muzeum.

Choć Cozumel, ale i praktycznie cały Meksyk, turystom kojarzy się przede wszystkim z przepięknymi plażami, turkusową wodą oraz wieloma emocjami związanymi z uprawianiem sportów typowo letnich, tak naprawdę wyspa ta skrywa za sobą naprawdę ciekawą przeszłość. Jej odwiedzenie może więc być gratką dla wielbicieli historii. … Zobacz więcej »

Jak poruszać się po wyspie Cozumel?

Szczęśliwa rodzina spędzająca wakacje w czasie podróżowania samochodem.

Cozumel jest jedną z tych wysp na Jukatanie, które zdecydowanie warto odwiedzić. Oferuje sporo różnych atrakcji, a przede wszystkim fantastyczne krajobrazy, których zobaczenia po prostu nie mógłbyś sobie odmówić. Zanim jednak się tam wybierzesz, powinieneś dowiedzieć się, jak poruszać się po wyspie Cozumel, by robić … Zobacz więcej »