TOP 10 atrakcji w Cancún, co zobaczyć i zwiedzić

Happy tourist on blue seagull beach in Cancun city in Riviera Maya of Mexico. Turquoise caribbean beach with white sand and a beautiful blue sky with the sun shining. Caribbean beach concept.

Cancun to miejsce pełne atrakcji dla turystów o zróżnicowanych preferencjach. W tym artykule dowiesz się co zobaczyć i zwiedzić w tym miejscu, aby móc cieszyć się świetnie spędzonym czasem na wakacjach. Muzeum Podwodne MUSA to fascynujące miejsce, które przenosi odwiedzających w magiczny świat podmorskiej sztuki. … Zobacz więcej »

TOP 10 najpiękniejszych plaż w Cancún

Piękny widok w Cancúnie - Meksyk

Cancún jest miastem, które oprócz luksusowych hoteli, wykwintnych restauracji czy imprez związanych z życiem nocnym może pochwalić się pięknymi plażami. W tym artykule poznasz TOP 10 najpiękniejszych plaż w tym mieście. Niektóre plaże, które zostaną opisane nie będą znajdować się jednak w obrębie centrum Cancún. … Zobacz więcej »

Hotele i noclegi w Cancún w najlepszych cenach

Cancun zachód słońca z chmurami

Cancún jest miastem z niezwykle rozbudowaną infrastrukturą turystyczną, która zachęca urlopowiczów ekskluzywnymi hotelami, gwarantującymi komfort, jak również relaks na najwyższym poziomie. W tym artykule poznasz najlepsze hotele w Cancún. Ten ekskluzywny ośrodek oferuje wyjątkowe pokoje typu Junior Suite Zilara, gdzie goście mogą cieszyć się wygodnymi … Zobacz więcej »

Wakacje All Inclusive Cancún – hotele, zwiedzanie, plaże

Cancun drewniany znak z tle plaży

Cancún jest jednym z najważniejszych i największych miast na półwyspie Jukatan. Miejsce to oferuje bogatą infrastrukturę turystyczną, a także masę zróżnicowanych atrakcji, idealnych na spędzenie wakacji All Inclusive. W tym artykule poznasz najważniejsze informacje dotyczące licznych atrakcji na terenie Cancún. Dowiesz się również jakie są … Zobacz więcej »

La Isla Shopping Village – najlepsze miejsce na zakupy w Cancun

Flag of Mexico on the computer keyboard. Retail related 3D rendering

La Isla Shopping Village nie jest z pewnością zwykłym centrum handlowym – to prawdziwa mekka zakupowa, która przyciąga ogromną liczbę odwiedzających w okolicy strefy hotelowej Cancún oraz cieszy się ogromną popularnością w całym Meksyku. Omawiany kompleks handlowy jest istną oazą zakupów, restauracji i rozrywki, umiejscowioną … Zobacz więcej »

Coco Bongo&Coco Bongo Show&Disco – imprezowe życie Cancún

Samba. Shot of two beautiful samba dancers performing in a carnival.

Coco Bongo & Coco Bongo Show & Disco jest niekwestionowanym centrum i sercem imprezowego życia Cancún, przyciągającym gości z różnych zakątków świata, gotowych na niezapomniane nocne doznania i niepowtarzalną rozrywkę. Jest to także miejsce, w którym światło, dźwięk i artystyczna pasja łączą się, tworząc magiczną … Zobacz więcej »

Xoximilco Cancun, zwiedzanie, atrakcje, bilety

Kolorowe tradycyjne meksykańskie łodzie trajineras.

Xoximilco Cancun to niezwykłe miejsce, w którym odkryjesz fascynujące atrakcje, które wprowadzą Cię w magię meksykańskiej kultury i tradycji. W tym artykule dowiesz się, jakie atrakcje czekają na Ciebie podczas tego niesamowitego festynu. Ponadto, zapoznasz się także z praktycznymi informacjami dotyczącymi biletów wstępu na imprezę. … Zobacz więcej »

Lotnisko w Cancún (CUN), jak dojechać do centrum?

Aerial panoramic view of the northern peninsula of the Hotel Zone (Zona Hotelera) in Cancún, Mexico

Lotnisko w Cancún jest znaczącym węzłem komunikacyjnym w Meksyku, zaliczanym do grona jednych z największych portów lotniczych w kraju. Położone piętnaście kilometrów na południowy-zachód od popularnego wśród wczasowiczów miasta, stanowi bramę do rajskiego regionu i rozbudowanej infrastruktury turystycznej. Jego potężne zaplecze obsługowe sprawia, że rocznie … Zobacz więcej »

Faro de Punta Cancún, zwiedzanie, atrakcje, bilety

Punta Cancun LightHouse. Beautiful hotel zone, resort with bed wheather. Tropical storm in the Atlantic Ocean. Hurricane in Caribbean Sea, Gulf of Mexico, Cancun.

Faro de Punta Cancún to słynna latarnia morska, która obecnie pełni funkcję atrakcji turystycznej, umilającej czas odwiedzającym Cancún. W tym artykule dowiesz się gdzie konkretnie znajduje się latarnia, jak do niej dojechać oraz co sprawia, że jest ona tak niezwykłą i popularną wśród wczasowiczów atrakcją. … Zobacz więcej »

Playa Delfines – najpiękniejsza plaża w Cancún, jak dojechać

Cancun Mexico Delfines beach tropical in Caribbean

Playa Delfines to jedna z najważniejszych plaż w Cancun, która przyciąga turystów swoim zachwycającym pięknem krajobrazu. Jej rozległy, biały piasek otacza krystalicznie niebieskie morze, tworzą malowniczy obraz, który wzbudza zachwyt i podziw. Jest to z pewnością miejsce, które koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy. W … Zobacz więcej »